06 Červen 2024

Hiwin 1 Pojezdy HIWIN pro kolaborativnii roboty detail 1Kombinace standardizovaných prvků lineárních os a flexibilní individuální konfigurace zrychluje dodávky, zjednodušuje instalaci a zvyšuje dostupnost pojezdových drah pro průmyslovou robotizaci a automatizaci
Společnost HIWIN s.r.o. využívá své znalosti získané při řešení a dodávkách pojezdových drah pro průmyslové roboty a rozšiřuje svoji nabídku o pojezdové dráhy pro segment robotů kolaborativních.

 
17 Květen 2024

Raveo uvodni fotkaSpolečnost RAVEO s radostí oznamuje uzavření partnerství se společností Reggiana Riduttori. Reggiana Riduttori je jednou z předních světových společností v oblasti konstrukce a výroby výkonných planetových převodovek pro nejrůznější aplikace. Tato 100% italská firma byla založena v roce 1973 a v současnosti má již 14 poboček.

 
26 Březen 2024

Raveo 00RAVEO s radostí oznamuje, že se stává partnerem globálního giganta v oblasti automatizace – společnosti YAMAHA. Toto partnerství obohacuje portfolio RAVEO o kompaktní lineární jednotky a inovativní SCARA roboty, které jsou synonymem pro preciznost a dlouhodobou spolehlivost.

 
13 Březen 2024

HIWIN 1 AUTOMATIZACE RIZENI POHYBUŘada odborných seminářů s workshopy pro Průmysl 4.0. Praha, Brno, Ostrava, Košice a Trenčín. Duben 2024. Společnosti HIWIN, Danfoss a Beckhoff připravily řadu bezplatných odborných seminářů, na kterých představí trendy v polohovacích systémech, pohonech a v automatizaci pro průmysl 4.0. Semináře jsou určeny pro odbornou veřejnost z řad projektantů, konstruktérů a programátorů.

 
13 Březen 2024

TEA 00Firma T.E.A. TECHNIK nabízí aktuátory různých typů a provedení. Aktuátory jsou polohovací systémy, kterými je možno nahradit hydraulické a pneumatické systémy. Je to lineární pohon převádějící rotační pohyb na přímočarý. Používají se pro nastavování, naklápění, zvedání jiných částí zařízení či břemen nebo pro polohování. Výhodou aktuátorů je přesnost polohování a řízení pohybu, jednoduchá montáž, malé zástavbové rozměry a nenáročná údržba. Jsou vhodné pro krátkodobý nebo přerušovaný provoz.

 
13 Březen 2024

BMC roba drive checker• Pro zkušebny, stroje, výrobní zařízení
• Kompenzuje nesouososti hřídelí
• Torzně tuhé spojení
• Přenos momentu bez vůlí

 
07 Březen 2024

HENNLICH 2024 03 07 Podání ruky robotovi - igus uvádí na trh bionickou ruku pro ReBeL CobotPortfolio systému ReBeL se rozrůstá o humanoidní ruku vyrobenou ze samomazných a bezúdržbových triboplastů. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 7. března 2024 - Roboti se stali nedílnou součástí průmyslu a stále častěji si nacházejí cestu do malých a středních firem v podobě kolaborativní robotů (kobotů), jako je například ReBeL. Zvládnou toho hodně - třídí, vybírají a přemísťují se pomocí kamer, přísavek a uchopovacích systémů. Aby bylo možné převzít některé lidské operace, vyvinula nyní společnost igus zastoupená v Česku firmou HENNLICH pro svého kobota ReBeL humanoidní ruku. Ta je vyrobena výhradně ze samomazných triboplastů, takže je cenově velmi výhodná a snadno se integruje.

 
05 Březen 2024

Hiwin 1 originalni dvouosy manipulator HIWIN pro automatizovany presun rozlo  enych kartonovych krabicSpolečnost HIWIN s.r.o. dokončila a dodala originální dvouosý manipulátor pro automatizovaný přesun rozložených kartonových krabic za využití gripperu pro složení a slepení produktového obalu. Jedná se o typickou ukázku aktuálních trendů v ucelené nabídce řešení HIWIN, kdy se kombinují standardizované katalogové produkty pro individuální řešení podle požadavků zákazníka.

 
15 Prosinec 2023

Agromex 1 Fendt VarioNabízí plynulou změnu rychlosti od 0,02 km/h do 60 km/h bez stupňů a spojek. Moderní traktory mění zažité stereotypy. Symbolem pro kodrcavou a trhavou jízdu již rozhodně nejsou. Značka výrobce traktorů Fendt známá svou inovativností a kvalitou se pyšní unikátní převodovkou Vario, která je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností. Jedná se totiž o jedinou převodovku na trhu, která díky využití převodovky s více než 7 000 rychlostmi umožňuje plynulou změnu rychlosti od 0,02 km/h do 60 km/h bez stupňů a spojek. V praxi to znamená, že traktor Fendt je schopen pracovat optimálně v každé situaci bez záseků řazení, ať už jde o orbu, setí, sklizeň či přejezdy mezi pracovišti. Možná byste nečekali, že traktorem budete moci jet jako v bavlnce nebo luxusní limuzíně.

 
Začátek Předchozí Další Konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10