10 Červen 2024

hakan 1aHakan je univerzální testovací zařízení pro zkoušky brzdových systémů na jednotlivých kolejových vozidlech. Je nezávislý na výrobci a typu brzdového systému a také na předpisu, dle kterého je zkouška prováděna. Zkoušku brdy je možné provést na nákladním voze, osobním voze nebo lokomotivě. Speciální funkcionalitou jsou zkoušky brzdových komponent od českého výrobce DAKO, které je možné také testovat. Pro tyto účely je ovšem potřeba zkušební stav.

 
23 Květen 2024

WTE P1170700• dva automatické procesní jeřáby Konecranes GL
• několik servisních jednokolejnicových systémů s kladkostroji
• jeden středně těžký mostový jeřáb CXT pro údržbu

 
14 Březen 2024

HBC 02 1702042879045Více než 60 účastníků z 31 zemí se zúčastnilo již tradičního setkání na BootCampu 2023 v Crailsheimu. Mezinárodní prodejní a servisní síť se sešla na HBC BootCampu v Německu od 7. do 9. listopadu 2023. Náš výrobce nás hostil tři dny ve svém hlavním sídle v Crailsheimu, kde jsme si vyměňovali nápady se všemi globálními pobočkami a partnerskými společnostmi HBC i autorizovanými prodejci o inovativních technologiích a produktech, aktuálním vývoji trhu, nových aplikacích a prodejním potenciálu a mnohem více. To znamená, že se v budoucnu můžete vždy spolehnout na prvotřídní zákaznické poradenství a špičkové služby v nejlepší kvalitě HBC – po celém světě a kdekoli nás potřebujete.

 
04 Březen 2024

GIMATIC 00Vakuové uchopovače jsou navrženy pro manipulaci s těžkými baleními obsahujícími tekutiny nebo pevné produkty s různými tvary a hmotnostmi.

 
27 Únor 2024

Modula 1 Police s nastrojiVe výrobní společnosti Klauke Slovakia, jejíž hlavní činností je lisování kontaktů a výroba kabelových svazků pro automotive segment, byly implementovány dva automatizované zakladače značky Modula od firmy Systech Group. První z nich, který je vysoký 4,5 metru, je využíván v distribučním centru Klauke Slovakia ke skladování nedokončených balení pro koncové zákazníky. Druhý zakladač Modula je vysoký 6,5 metru a slouží k uskladnění nástrojů pro výrobu. Důvodem pro pořízení zakladačů byl nedostatek místa v halách.

 
09 Leden 2024

Gimatic 0Společnost Gimatic byla založena v roce 1985. První patent na pneumatické chapadlo se datuje rokem 1986. Na základě této inovace v průběhu 90. let Gimatic expandoval na trh s plasty a v novém tisíciletí se začala společnost aktivně zajímat o oblast mechatroniky. Díky této diverzifikaci společnost vytvořila dvoučelisťové a tříčelisťové elektrické paralelní chapadla a elektrické aktuátory.Díky své kompetenci, flexibilitě a rozsáhlému využití nových technologií v oblasti projektování a konstrukce je schopna nabídnout specifická řešení pro každou aplikaci.

 
04 Říjen 2023

HBC 01Přijďte se na nás podívat na brněnské výstaviště na 64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu a přesvědčit se na vlastní oči o špičkové kvalitě našich výrobků. V termínu od 10. do 13. října 2023 v pavilonu A2 přízemí / 032 představíme všechny novinky z výrobny HBC-radiomatic. Nabízíme Vám možnost osahat si HBC produkty vyráběny na základě unikátních patentů a proniknout do tajemství jeho výroby.

 
29 Září 2023

Konecranes 1Průzkum Crane Monitor 2023 přináší čerstvá data z oblasti zdvihacích zařízení. Každoročně zastaví nebo omezí výrobu kvůli nenadálé poruše jeřábu až čtvrtina podniků. Průměrné náklady na každou hodinu odstávky dosahují 170 tisíc Kč. 85 % firem nedělá povinný výpočet životnosti a 72 % provozovatelů zdvihací techniky raději staré stroje modernizuje, než kupuje nové. Mnoho dalšího přináší projekt Crane Monitor, který už šest let sleduje trh průmyslových jeřábů a zdvihacích zařízení v ČR.

 
25 Srpen 2023

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

 
25 Srpen 2023

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

 
24 Květen 2023

vytah iss 9650 09697Výtahy a manipulační technika jsou oblasti, kde je důležitá přesná a spolehlivá detekce polohy a pohybu. Pro tyto aplikace nabízíme široký sortiment snímačů od renomovaných výrobců Hohner Automation a DIS Sensors. Enkodéry výrobce Hohner Automation jsou určeny pro měření otáček, úhlu nebo lineárního pohybu. Nabízíme absolutní i inkrementální enkodéry s různými typy výstupů, jako jsou SINCOS, SSI, BISS, CANOPEN, DEVICENET, PROFIBUS atd.., různým rozlišením a rozměry.

 
Začátek Předchozí Další Konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10