21 Květen 2024

Kimla 1 Img 9765V DFK Cab vyrábí kabiny pro terénní čtyřkolky a vysokozdvižné vozíky, disponují vlastním vývojem a konstrukčním oddělením, které sleduje aktuální trendy, současné vývojové verze kabin a dynamicky tak reaguje na poptávky trhu. Vyvíjí až 30 nových kabin ročně. Kabiny se vyznačují vysokou modularitou pro uspokojení přání zákazníka.

 
10 Květen 2024

Fronius 1 PW PPIC WeldCube Navigator iWave Bild 1Bezchybné a efektivní svařování je s nástrojem Fronius WeldCube Navigator naprosto snadné: díky integrované funkci navádění, podrobným vizualizovaným návodům a pevně přednastaveným parametrům svařování. TPS/i a iWave se s nástrojem WeldCube Navigator stávají dokonale sladěným systémem pro řazení svarů. V kombinaci s podavačem Dual Wire Feeder má svářeč během okamžiku přístup také ke dvěma různým cívkám s drátem. Pokud se chcete o snadnosti použití a kvalitě výsledků přesvědčit sami, máte díky zkušební verzi možnost nový software Navigator nezávazně vyzkoušet.

 
20 Únor 2024

PW PPIC Ignis Bild 1Pokud chcete zajistit dokonalé svarové spoje v těch nejnepříznivějších podmínkách, v interiéru i exteriéru nebo v těch nejtěsnějších prostorách, potřebujete praktický a robustní svařovací přístroj vysoké kvality. Přesně na tyto požadavky se společnost Fronius zaměřila při konstrukci série přístrojů Ignis 150/180, které jsou nyní k dispozici. Vnější vlivy, jako je prach a vlhkost, nemohou poškodit robustní kryt a průkopnická technologie uvnitř přístroje s mnoha praktickými funkcemi usnadňuje svařovací proces.

 
30 Leden 2024

Huisman Czech republic Svarovaci robot 2Huisman Czech Republic vylepšil svařovacího robota ve svém vývojovém a výrobním závodě ve Sviadnově. Nyní pomáhá vyrábět větší, těžší a tvarově náročnější ocelové komponenty, které bylo dříve možné svařit jedině ručně. Díky instalaci víceosého polohovadla se také rozšířily jeho možnosti v použití 3D tisku.

 
29 Leden 2024

Jakub KaufmanČeské strojírenství čelilo v roce 2023 hned několika výzvám: v posledních týdnech se objevily nové problémy s logistikou, vliv měly i vysoké ceny energií. Na trhu práce stále panoval nedostatek kvalifikovaných pracovníků, což pro výrobní firmy znamená značnou komplikaci. Podle společnosti Profika setrvale rostla poptávka po řešeních pro automatizaci a po zavádění digitalizace i do menších podniků.

 
25 Leden 2024

 DSC0584uTaiwanská asociace výrobců obráběcích strojů a příslušenství (TMBA) uspořádala 23. ledna „TMTS 2024 & Machine Tool Annual Outlook Press Conference" na „Taiwan International Machine Tool Show" (TMTS, Taiwan Machine Tool Show), která se bude konat letos v březnu, na jedné straně provede předshow publicitu a zároveň oznámí roční stav výroby a prodeje odvětví obráběcích strojů a výhled na rok 2024.

 
03 Říjen 2023

SCHUNK 1a RCE R-EMENDO Anwen kopieFirma SCHUNK, lídr v oblasti upínání a uchopování, bude letos na MSV v pavilonu F, na stánku číslo 47.

 
18 Září 2023

TaiwanDnes v 13:30 se konalo slavnostní zahájení účasti Taiwanu na veletrhu EMO v Hannoveru. Stánek společnosti Taiwan Smart Machinery najdete v hale 16, G31. Po celou dobu veletrhu tak můžete prozkoumat nejnovější řešení v oblasti digitální transformace a pokročilé automatizace, která vám pomohou zefektivnit procesy a dosáhnout ekologické výroby. Můžete těšit na řadu zasvěcených seminářů, rychlých prezentací a průkopnických prezentací.

 
15 Září 2023

DK 1 ML3015GX-F image48Podzim je ve strojírenském světě neoddělitelně spjat s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně a DK machinery nemůže u této prestižní události chybět.

 
22 Srpen 2023

DG 01 IMG 3533Podpis memoranda o spolupráci mezi VŠB-TUO a rychle rostoucí českou společností, specializující se právě na vysoce přesné obrábění, DG Solutions, symbolizuje spojení vědy, technologie a vysoce precizního obrábění.

 
02 Srpen 2023

DK 1 5year-warranty-oscilatZdroj je „srdcem" každého vláknového laserového řezacího stroje. Jen díky vlastnímu vývoji a výrobě můžete všechny klíčové komponenty dovést k dokonalosti, a právě proto Mitsubishi používá pouze vlastní řízení, motory, frekvenční měniče, relé a mnoho dalších dílů. Mitsubishi vyvinulo také vlastní vláknový zdroj vyznačující se vysokou spolehlivostí a produktivitou. Je vybaven inteligentním systémem umožňujícím prediktivní údržbu a servisní zásah dříve, než by došlo k poruše stroje.

 
Začátek Předchozí Další Konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10