16 Duben 2024

Fanuc 1Společnost FANUC Czech založila roce 2022 tradici vlastní akce formou veletrhu, když v květnu předloňského roku uspořádala akci příznačně nazvanou Veletrh Robotických Příležitostí.
Na akci se formou přednášek a expozic s praktickými ukázkami robotu a robotických technologií prezentovala nejen FANUC jako hostitelská firma, ale také 20 jejích partnerů.

V roce 2023 do v návštěvnosti veletrhu k dalšímu nárůstu, se 647 registrovaných návštěvníků ze 308 firem rozprostřelo již do 3 veletržních dnů.
Na květnovém třídenním veletrhu bylo možno navštívit stánky 18 partnerských firem, ke kterým v loňském roce přibylo i 15 partnerů z řad systémových integrátorů. Samozřejmě byli k dispozici FANUC experti. S nimi a se zástupci vystavujících partnerů mohli návštěvníci diskutovat o možnostech řešení svých potřeb v oblasti robotizace a automatizace výroby.
Fanuc 1 P1440650
V rámci veletrhu byly zastoupeny nejrůznější aplikace robotů v řadě oblastí výroby, mezi nimiž nechyběly montáž, manipulace, svařování, lakování, paletizace, broušení, lepení, bin-picking a obsluha CNC strojů, a samozřejmě ani kolaborativní a autonomní robotika.
Fanuc 3 P1440637
Tuzemští i zahraniční výrobci robotického příslušenství představovali různá chapadla, rychlovýměnné systémy, pojezdy, ochranné návleky na roboty, systémy pro mazání a lepení, šroubovací nástroje, svařovací zdroje, vibrační zásobníky a podavače, dávkovací systémy a například také měřicí techniku, kamerové systémy a bezpečnostní oplocení.
Mezi vystavujícími partnery byla řada známých i zatím méně známých firem. Namátkou uveďme třeba měřicí techniku Mitutoyo, uchopovací a upínací techniku Schunk, pohony Hiwin, svařovací systémy Fronius nebo chytré brýle Ayes určené pro využití v průmyslu. Společnost Penta Trading prezentovala elektroerozivní obráběcí stroje, firma Güdel pojezdové systémy pro roboty a mladá česká firma Robot Protect představila ručně šité ochranné návleky na stroje, roboty a automatizační zařízení.
Představovaných produktu a řešení byla dlouhá řada a zájemci měli možnost si nejen vyslechnout fundovaný výklad vystavovatelů, ale většinu produktu si doslova osahat a řadu z nich vidět při práci.
Nejinak tomu bude i letos, kdy Veletrh robotických příležitostí proběhne již jako obvykle ve 3 dnech a to od 28. května do 30. května 2024 vždy od 9:00 do 16:00. Účast přislíbilo 20 partnerů z řad dodavatelů robotických příslušenství a technologií. Oproti loňskému roku navýšili svou účast také systémovými integrátoři, který bude 18. A všude okolo bude k vidění 30 robotických aplikací.

Vyberte si den, který Vám vyhovuje a navštivte náš Veletrh robotických příležitostí
Na našem veletrhu vás čeká vzrušující program, který je každý den stejný. Nechte se inspirovat odbornými přednáškami, objevte naše nejnovější produkty v našem showroomu a vyměňte si s námi a s našimi partnery informace o nejnovějším vývoji a trendech na poli automatizace a robotizace.

Úterý,     28. května 2024 | 09.00 – 16.00
Středa,  29. května 2024 | 09.00 – 16.00
Čtvrtek, 30. května 2024 | 09.00 – 16.00

ZDE naleznete program Veletrhu robotických příležitostí

Abyste nám usnadnili plánování, prosíme o registraci do 21. května 2024.

Počet osob je omezen na 4 z jedné firmy.


Navštivte letošní ročník Veletrhu Robotických Příležitostí a využijte tuto návštěvu efektivně k získávání informací, navazování kontaktu a neformálním diskuzím z oblasti automatizace a robotizace.
Více informaci a registrace ZDE.