23 Leden 2024

Cathedral shutterstock 679871245-upr-1Představte si online platformu, kam se mohou přihlásit partnerské firmy, na pár kliknutí získají kompletní přehled o vlastních obchodech – o zákaznících, o úspěšných i nezdařených zakázkách, objednávkách a jejich expedicích.
Díky výkonnému konfigurátoru výrobků lze okamžitě znát kalkulaci zakázky a následně vytvořit cenovou nabídku koncovému zákazníkovi. V porovnání s výpočtem variabilního výrobku v XLS zvyšuje rychlost zpracování nabídky až o 80 %. Vývojář systému společnost Cathedral Software se zaměřuje na výrobní firmy, které zpracovávají zakázkovou výrobu a pomáhá jim sledovat výkonnost výroby v reálném čase.

Inovativní konfigurátor výrobků lze nasadit v jakémkoli odvětví a díky své flexibilitě lze použít k vytvoření návrhů a kalkulaci např. ve stavebnictví, energetice nebo v průmyslu nábytku. Univerzální nástroj je oblíbený zejména u výrobců židlí, pergol, solárních panelů či žaluzií.
Jedním ze spokojených uživatelů konfigurátoru výrobků je společnost Lamelland, s. r. o., přední výrobce garážových bran a stínící techniky na Slovenku. Denně přes web odbaví v průměru stovku zakázek, což přispívá jejich milionovým obratům měsíčně. Lídr na poli stínících systémů vložil plnou důvěru do konfigurátoru výrobků a rozšířil stávající systém k partnerské společnosti Suntech, s. r. l., která působí v Rumunsku.
Jste progresivní a chcete zakázky nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí? B2B portál je plně multijazyčný systém, který vám umožní rychle a snadno komunikovat s partnery po celém světě.

Globalizace umožnila společnostem změnit způsob, jakým podnikají. V této nové realitě hraje klíčovou roli schopnost rychle reagovat na požadavky zákazníků a efektivně spravovat obchody. Pod jednou střechou získá dealer nástroj pro kalkulaci v terénu, přesto s aktuálními cenami od výrobce, který na pozadí získá veškeré potřebné informace a zakázku jednoduše zaplánuje do výroby.

Digitalizace výrobních operací vyžadují od výrobních společností nové přístupy k řízení podnikových procesů.
Máte pocit, že vaše firma nesměřuje k automatizaci výroby mílovými kroky? Východiskem je restrukturalizace procesu, která se již nezaměřuje pouze na interní strukturu, ale vzhledem ke zmíněným tendencím na trhu přechází také na dodavatele, výrobní partnery, prodejce a zákazníky.
Společnost CATHEDRAL Software plně integruje konfigurátor výrobků ArisCAT do ERP systému Helios iNuvio, ve kterém mají za více jak 20 let spolupráce ověřeno, že zvládne komplexně pokrýt obchodně-výrobní proces ve společnostech nejrůznějších velikostí.
Na jedné straně získáte komplexní informační systém, s jehož pomocí od zákazníka získáte automaticky všechny informace a podklady do výroby. Jakožto výrobní společnost jste díky integrovanému modulu APS – pokročilému plánování výroby a kapacit schopni zákazníkovi online sdělit cenu a termín dodání jakéhokoliv výrobku, který skrze systém nadefinuje.
Na druhé straně pak poskytnete Vašim odběratelům nejenom E-SHOP, ale komplexní nástroj pro konfiguraci produktů, správu vlastních zakázek a tvorbu nabídek pro koncové zákazníky s následnou fakturací. Nabídnete tak Vašim odběratelům více než konkurence a poskytnete jim pohodlný nástroj pro jejich každodenní činnost.
Řešení revolučním způsobem pokrývá moderní komunikaci mezi výrobní společností, obchodníky a také montéry. Pomocí plánovacího kalendáře lze jednoduše zaplánovat montáž a následný servis zakázky. Pracovníci mají možnost v mobilní aplikaci sledovat vlastní frontu práce. Můžete pružně reagovat na požadavky zákazníků, kteří potřebují změnit předem domluvený termín. V rámci standardizace kvality a zákaznického servisu, je možné implementovat do výrobků online senzor, který umožňuje vzdáleně sledovat funkčnost výrobku, čímž se pohlídá chybovost či poruchovost dodaných výrobků. Výsledkem může být včasné zachycení problému či predikce nepříznivého vývoje. S integrací sledovacího zařízení může být prodloužena životnost dodávaného výrobku.

Pokud hledáte cestu k digitální transformaci vaší firmy a zvýšení konkurenceschopnosti, řešení společnosti Cathedral Software vám může pomoci dosáhnout těchto cílů.
Chcete vyzkoušet, jak konfigurátor může pomoci vaší firmě? Kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Banner Cathedral TT